Naše škola měla možnost přihlásit se do programu „Vylepši si svou školu,“ který byl určen základním školám v Českém Krumlově. Program realizovala Místní akční skupina Blanský les-Netolicko o.p.s. v rámci projektu „MAP II – ORP Český Krumlov.“

02.06.2022

Přáli jsme si prostor, kde žáci mohou trávit volný čas, přestávky, setkat se s kamarády, odpočívat, jen tak si popovídat, číst nebo popřípadě zahrát nějakou hru.

Naším úkolem bylo sestavit tým minimálně tří žáků a koordinátora z řad pedagogických pracovníků, vyplnit formulář projektové žádosti a navrhnout, jak by měl koutek vypadat.

Splnili jsme podmínky programu a získali tak finanční podporu na nákup vybavení pro vytvoření nového odpočinkového koutku. Pořídili jsme nové sedací vaky, koberec a dřevěnou vypalovanou hrací desku na šachy a Člověče, nezlob se!

V současné době je projekt dokončen. Jak celý projekt probíhal, můžete shlédnout v přiložené fotogalerii.

Děkujeme Místní akční skupině Blanský les, že nás podpořila a pomohla nám zrealizovat novou odpočinkovou zónu pro všechny žáky.

Eliška Tonková